Manikúra

 

Dobře víme, že každá žena je jedinečná a my chceme Vaši výjimečnost podpořit výběrem ze širokého spektra manikúr. Máte v oblibě výživovou japonskou manikúru P-shine? Nebo se raději přikláníte k elegantní francouzské manikúře, či 3D zdobení? Vyhovují Vám naopak gelové nehty? To vše a mnohem více ve vysoké kvalitě jen pro Vás.

P-Shine

P-shine je ryze přírodní technika úpravy nehtů a ani používané výrobky neobsahují chemické přísady. ,P-shine se aplikuje na nehty, které jsou předem upravené a odmaštěné. Poté se do nich vmasíruje pasta, která je složena z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky, která se těží v japonském moři,". Technika P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, dále nehty posiluje, obohacuje o důležité vitaminy. Díky této péči se pak nehty nelámou a netřepí. Kromě toho je na nehtu znát i "viditelná změna" - nehty se krásně lesknou a působí upraveně.

Parafinový kosmetický vosk

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce i nohy a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

 

CND Shellac

Permanentní lak na nehty  CND shellac se aplikuje jako lak, ale má vlastnosti jako gel. Jednoduše se tedy nanáší a doplňuje a je kvalitnější a šetrnější než gel-lak, protože povrch nehtu se před aplikací ani při odstraňování laku nepiluje.

- je ideální pro vysoké krytí

- neničí vlastní nehet

- nehty vydrží 2-3 týdny